Moje pierwsze wręczanie nagrody

Przepraszam, przepraszam Cię Wojciechu że tak długo na to czekałeś. moja wina, wiem. Mam nadzieję, że przeprosiny przyjęte, dziękuję.
Pierwszy raz miałem okazję wręczać taką statuetkę – czad! Poważnie, zastanawiam się czy ja się bardziej z tego cieszę czy laureaci. Kto był pierwszą osobą, której miałem zaszczyt ją wręczyć? Mój najlepszy przyjaciel – ks. Wojciech Koladyński. 

Stój! Wróć! Wszystko fajnie, tylko o jakiej statuetce mowa? Co roku organizowane w redakcji portalu chojna24.pl jest Osobwość i Wydarzenie Roku 20xx. Jeżeli nadal nie wiesz o co chodzi to zapraszam tutaj – Trwa głosowanie w plebiscycie Osobowość i Wydarzenie Roku. Z racji tego że pełnię obowiązki redaktora naczelnego tego portalu, moim zadaniem było wręczenie nagrody zwycięzcom i przeprowadzenie z nimi wywiadów. Widząc ich uśmiech na twarzach – bezcenne. Druga statuetka, Wydarzenie Roku 2016 powędrowała dla Domu Dziecka w Trzcińsku Zdroju – Wycieczka Rowerowa dzieci z tej placówki. (Wyprawa Rowerowa dzieci Domu Dziecka w Trzcińsku Zdroju Wydarzeniem Roku 2016)

Przed wręczeniem statuetki dla Wojciecha, mieliśmy z Mateuszem jechać do Trzcińska. Więc wpadliśmy do redakcji po sprzęt. Telefon. Impreza Odwołana. I teraz kurde czekaj 4 godziny. Pytanie – iść do domu czy czekać? Wybraliśmy to drugie. Obejrzeliśmy film, na spokojnie się przygotowaliśmy. Efekt? Podobno jeden z najlepszych wywiadów. Pytanie, dlaczego? Pewnie to zasługa samego księdza. Nawet gdyby on sam występował to byłby to najlepszy materiał. Ale cieszę się, bo oglądalność to to ma, nie tylko w Chojnie i okolicach ale w całym kraju. Dlaczego? bo Wojciech ma takie znajomości i jest lubiany… bardzo lubiany. Może dlatego został Osobowością Roku.

Jak trwały nagrania? Nie mam co się rozpisywać bo macie podane w materiałach filmowych. Na górze gotowy wywiad a na dole Kilkanaście minut przed wywiadem. Tak, kilkanaście, co z tego, że czekali 4 godziny na laureata. Mogli wówczas wszystko przygotować. Po co? Ale przynajmniej było pięknie.

Jeżeli się nudzicie, to oglądajcie. Jak się nie nudzicie – to też możecie oglądać, albo słuchać.

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *